Weg met Biologie gaat Burlende herten kijken in de duinen op 14 en 15 oktober.

Oktober is de paartijd voor de damherten in de Amsterdamse waterleidingduinen (AWD). De mannetjes met de grootste geweien vechten met elkaar om de vrouwtjes. Er wordt hard geburld en geweien knallen tegen elkaar. Daarbij vergeten de dieren alles om hen heen. We kunnen ze dus van heel dichtbij bekijken. Echt spektakel zoals je alleen van de TV kent! De herten hebben hier nog nooit een mens aangevallen, maar omdat het toch nog best eng kan zijn tussen die grote herten, zijn ouders als extra begeleiding heel welkom!

We gaan met bus 80 naar de Amsterdamse Waterleidingduinen.

Wil je mee? Download dan dit formulier en vul het in, samen met je ouders. Lever het zo snel mogelijk in bij je biologie leraar of lerares. Beter nog, vraag of je ouders zin hebben om mee te gaan.

 

1402887_599210093472680_2072080489_o   OLYMPUS DIGITAL CAMERA